Tradiční začátek léta.

Účast na slavnostním ukončení školního roku v Základní škole Hluboká nad Vltavou a také symbolický letní pozdrav občanům města Hluboká n.V. prostřednictvím Hlubockého Zpravodaje - tradičnízačátek léta.

Vážení občané města Hluboká nad Vltavou a Bavorovic, Hroznějovic, Jeznice, Kostelce, Líšnice, Munic, Poněšic a Purkarce,

léto má většina z nás spojeno s příjemnými zážitky a pocity a vnímá ho jako období slunečných dnů, dovolených a odpočinku. Pro mne začátek léta představuje také velmi příjemnou, řekl bych již tradiční příležitost oslovit vás prostřednictvím našeho městského zpravodaje a popřát vám do letních měsíců co nejvíce pohody. Zejména dětem přeji, aby si radostně, bezstarostně užily prázdninový čas, ať už ho budou prožívat kdekoliv – na hlubockém koupališti, v Adrenalin parku, při zábavných akcích nebo s rodiči na výletech či u moře. Pevně věřím, že svá letní dobrodružství prožijí bez nehod a úrazů a v září se zase vrátí do hlubocké školy, kde na ně budou čekat nejen odpočinuté paní učitelky a vyzdobené třídy, ale také zmodernizovaná školní jídelna, jejíž rekonstrukci jsme schválili v městské radě a zastupitelstvu.

Rodičům, prarodičům dětí a vlastně všem občanům města a obcí samozřejmě přeji, aby k jejich letní pohodě patřilo vše, co Hluboká nad Vltavou nabízí, ať už v oblasti sportu, kultury nebo společenských událostí. Nabídka je opravdu velmi široká a jistě si v ní každý najde podle svého zájmu. Za bohatými možnostmi zážitků ovšem do našeho města přijíždí také tisíce návštěvníků. I letos vás chci jako velitel městské policie ubezpečit, že příslušníci MP budou zajišťovat pokud možno bezproblémový průběh hlavní turistické sezony a s ní spojený větší pohyb návštěvníků v našem městě. Dodržování klidu a pořádku ve městě a součinnost při problémech s parkováním je pro Městskou policii Hluboká nad Vltavou jasnou prioritou.

Vážení spoluobčané, přeji vám krásné, slunečné léto.

 

Pavel Dlouhý

místostarosta města Hluboká nad Vltavou

 

Fotogalerie: Ukončení šk. roku v ZŠ Hluboká n. V.